Loading...
Nové
Dekorácie „Sladké kúzlo“, 90 g - Happy Sprinkles

Dekorácie „Sladké kúzlo“, 90 g - Happy Sprinkles

Na sklade > 5 ks
U vás 5.10.2026

6,90 €
7.7 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 90 g

Výrobná spoločnosť
Happy Sprinkles GmbH
Stresemannallee 88 Hamburk 22529
info@happysprinkles.com
www.happysprinkles.com

Technické parametre

Kategória: Zdobenie na Halloween
Zdobenie tort a muffinov na Halloween
Halloween
Výrobca Happy Sprinkles
EAN 4252022407916
Kód produktu 407916

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Viac tovaru s halloweenskou tematikou

Košíčky na cupcakes tekvica, 30 ks - PME

Papierové košíčky na cupcakes s motívom tekvice. Balenie 30 ks.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota 1 kg - čierna - Kelmy

Cukrárska hmota čiernej farby na potiahnutie tort.

8,60 €
0.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie oči 56 g - Dekora

Cukrové ozdoby v tvare očí, 56 g.

4,10 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Papierové poháre 8 ks, čierne, 266 ml - Amscan

Papierové poháre v elegantnej čiernej farbe sú must-have na každej párty. Objem 266 ml, balenie 8 ks.

1,90 €

Nie je na sklade

Gélová farba (Orange) – oranžová a lososová, 35 g - Food Colours

Oranžová gélová farba na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrové oči na zdobenie, 64 ks - FunCakes

Cukrové oči na zdobenie jedlých figúrok a tort. Balenie obsahuje 64 ks.

3,90 €

Na sklade > 10 ks